Presidenti Meta në iftar me drejtuesit e komuniteteve fetare në Shqipëri

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka marrë pjesë në darkën e iftarit, të organizuar nga Komuniteti Mysliman i Shqipërisë.

“Së bashku me Haxhi Bujar Spahiun dhe drejtuesit e komuniteteve të tjera fetare, për të ndarë nderimin për Muajin e Madhërishëm të Ramazanit dhe respektin tim të thellë ndaj të gjithë besimtarëve shqiptarë për përkushtimin e tyre ndaj Atdheut e Zotit!  Gëzuar Muajin e Shenjtë të Ramazanit! Agjerim të mbarë e të pranuar!”, ka shkruar Meta në llogarinë e vet në “Facebook”.


Related posts

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

72 − 66 =