Një ngjarje mjaft interesante ka ndodhur dje në qytetin Bursa të Turqisë, në Spitalin Uludag.

Kirurgu turk në foto prof. Dr. Oğuz Basutu duke qenë i sëmurë për shkak të një helmimi me ushqim, në të njëjtën kohë sa ishte ai duke marrë infuzion ai vendosi ta operoj vajzën që kishte një tumor në mushkëri që zgjati plotë dy orë.Kjo botë është e mirë, e edhe më të bukur e bëjnë punëtorët e dalluar dhe të sinqertë.

👏
👏

Related posts

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

37 + = 47