Në dashurinë ndaj Atdheut mos qëndro neutral, bëhu i vendosur dhe i palëkundur..!

Në dashurinë ndaj Atdheut mos qëndro neutral, bëhu i vendosur dhe i palëkundur..!

#Foltash

Related posts

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

71 − 65 =