Në përvjetorin e ushtrisë, krenarë me djemtë dhe vajzat që mbrojnë atdheun.!

Related posts

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

− 3 = 5