Kujtojmë dhe nderojmë Dëshmorin e Kombit nga Dumnica e Llapit Shemsi Jusufi.

Kujtojmë dhe nderojmë Dëshmorin e Kombit nga Dumnica e Llapit Shemsi Jusufi.Nderime dhe lutje për gjithë ata që dhanë më të shtrenjtën për lirinë e paqen e vendit tonë.

#rrugaimekrenariaime

Related posts

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

9 + 1 =