Kanë thënë mediat apo portalet..

Cilat media e portale?

Islami si fe e Zotit e zbritur te Muhamedi a.s. nuk është ndërtuar mbi thashetheme dhe hamendje.

Islami është ndërtuar mbi vlerë të larta shpirtërore, edukative e morale.

#Foltash

Related posts

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

72 − = 64