Në përkujtim të muajit Qershor, muajit të lirisë dhe çlirimit të vendit tonë. (VIDEO)

Në përkujtim të muajit Qershor, muajit të lirisë dhe çlirimit të vendit tonë.#foltash

Slået op af Foltash i Lørdag den 13. juni 2020

#FOLTASH

Related posts

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

− 4 = 2