Kosovarja që shpëtoi mrekullisht nga sulmi terrorist në Vjenë:”I afrova fëmijtë e mi, i përqafova shumë dhe thashë me vete..”

Sulmi terrorist i natës së mbrëmshme në Vjenë të Austrisë ka tronditur botën mbarë, ku mbetën 3 të vdekur e 15 të plagosur.E në Vjenë ka edhe shumë kosovarë që jetojnë atje.Njëra prej tyre është edhe Dafina e cila rrëfeu sesi kishte planifikuar me shoqen e saj të dilte për t’u argëtuar pikërisht në lagjen ku ndodhi sulmi.

Related posts

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

+ 20 = 24